Wydział Prawa i Ekonomii

Wydział Patronem Konferencji biznesowej PERSPEKTYWY JUTRA vol. 2

Po raz drugi nasz Wydział został Patronem Konferencji biznesowej PERSPEKTYWY JUTRA vol. 2, która już 25 kwietnia odbędzie się w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy (Hala Pomp).

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza, które działa od ponad 12 lat i skupia blisko 50 przedsiębiorców.

„Działając dziś, buduj skuteczność jutra”

W edycji 2024 Uczestnicy zostaną zabrani w niezapomnianą podróż do przeszłości i przyszłości jednocześnie. Akcent padnie na CZŁOWIEKA i jego rolę w biznesie. A wszystko to w atmosferze przedsiębiorczości, otwartości i networkingu.

Na jednej scenie wystąpią: Jacek Walkiewicz, Jacek Satnorski, Ewa Brok i Bartosz Kolanek. Wśród tematów: przywództwo, etykieta w biznesie, człowiek w świecie i digitalizacji i… życie.

W tym roku również NOWOŚĆ - "Wieczór z Perspektywą". Po prelekcjach zapraszamy Was na wspólny networking w towarzystwie Prelegentów, dobrej kawy, grillowych przekąsek i wartościowych rozmów w nieco luźniejszej atmosferze.

Więcej informacji na stronie Konferencji: www.perspektywyjutra.pl