Wydział Prawa i Ekonomii

Kolejna edycja Blended Intensive Programme: Alternative Finance!

Dnia 27 marca 2024 r. wystartowała kolejna edycja Blended Intensive Programme: ALTERNATIVE FINANCE autorstwa dr Eweliny Idziak.

W pierwszym spotkaniu aktywnie uczestniczyło 40 osób z 4 uniwersytetów:

• Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy;
  • Vilniaus Kolegija - HEI;
  • University of Western Macedonia;
  • University of Zadar.

W tym roku nad tematyką Alternative Finance pracują międzynarodowe zespoły z: Polski, Grecji, Chorwacji i Litwy. Program łączy w sobie formułę wykładów on-line z kulminacyjnym momentem w postaci tygodniowego warsztatu, który odbędzie się od 3 do 7 czerwca 2024 r. w Bydgoszczy.

Wówczas, Wydział Prawa i Ekonomii będzie miał przyjemność gościć na intensywnych warsztatach studentów z 4 krajów.

Zapraszamy do polubienia strony FB projektu, która już za chwilę wypełni się informacjami na temat projektu: facebook.com

Pracujemy także nad stroną internetową projektu: www.alternativefinance.ukw.edu.pl